С богата празнична програма ДГ 32 “Българче” изпрати своите бъдещи първокласници от група „Слънце” с учителки -Цветана Велева и Милена Костадинова и пом. възпитател -Себиле Кьойбашиева.
Г-жа Илиева- директор на ДГ “Българче”, поздрави бъдещите първокласници и им пожела да бъдат смели, любознателни и уверено да следват мечтите си.



