Участие на ДГ 32 "Българче" във Втората национална научно-практическа конференция по предучилищно образование
ДГ 32 “Българче” взе участие във Втората национална научно-практическа конференция по предучилищно образование – 2026 г., проведена на тема „Играта – тенденции и перспективи“ в гр. София, УНСС – Аула Максима.
Форумът събра водещи специалисти, университетски преподаватели и педагогически екипи от цялата страна с цел обмен на иновативни идеи и добри практики в областта на предучилищното образование.
ДГ № 32” Българче" участва с два доклада на тема: "Играта - тенденции и перспективи. Развитие на креативността чрез игра." и "Играта - съвременни тенденции и перспективи за формиране на нравствени добродетели в предучилищната възраст.".
Гордеем се, че добрите практики на ДГ № 32 “Българче” ще бъдат споделени на национално ниво!



